Balti jaama ootepaviljon

Korralda oma firmapidu, seminar, tooteesitlus, sünnipäev, kontsert, pulm või muu eriüritus Balti jaama ootepaviljonis!
Tegu on eksklusiivse „loo, mida tahad“ stiilis sündmuspaigaga, mida hiljem samal kujul kasutada ei saa – see on kättesaadav vaid nüüd, siin ja praegu. Jäta unustamatu mulje sündmusest oma koostööpartneritele, klientidele või headele sõpradele-tuttavatele.

Endine linnalähirongide ootepaviljon ehitati 1965. aastal. Avaras, ülalt kaarakendega valgustatud paviljonis olid algselt istekohad ja piletikassad. Tänaseks on taastatud hoone algupärane seis. Korda on tehtud tehnilised kommunikatsioonid, majaesine terrass, kogu fassaad ja uhke betoonpõrand. Samuti on välja lõhutud 1990ndatel ehitatud ajutine vahekorrus, mille tulemusena on taas avanenud kaunis kuplialune ruum. Balti jaama ajaloo kohta loe siit.

Renditav pind on ruudukujulise põrandaplaaniga, kokku umbes 600 ruutmeetrit (ootepaviljonis 300m2 pinda laekõrgusega 7m ning 300m2 pinda laekõrgusega 3,5m). Mahutavus ca 500 inimest püstijala üritusel või teatristiilis, ca 300 inimest laudadega üritusel.

Olemas on lukustatavad abiruumid, garderoobi pind, küte, üldvalgustus, tualettruumid, elektrivool (4 x 63A CEE), internetiühendus (1GB). Soovi korral pakume ka valve- ja lõpukoristust ning turvateenust. Balti jaama ümbruses on parkimisvõimalused, sündmuspaik on mugavalt ligipääsetav nii jala kui ka ühistranspordiga.

600 ruutmeetrit

500 inimest püstijala

300 inimest laudadega

Võta meiega ühendust